| ⅓Al€X_Red Mx⅓ a întrebat:

Am descarcat Rpes 2010 v.2.2 am jucat cateva meciuri in Become a Legend, dar dupa aceea intra putin in meci si imi da eroare cu Don't Send. Ce pot face? Mor daca nu reusesc sa rezolv problema am castigat aproape toate treofeele!

Răspuns Câştigător
| nestea a răspuns:

Pai chestia cu Don't Send apare cam la 70% din jocurile dupa toate PC-urile, nu ai ce sa ii faci... Incearca sa il iei dupa alt site...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click dreapta si dai properties si vezi acolo

| danparfum a răspuns:

Eu am terminat become a legend ieri tongue

| danparfum a răspuns:

Eu am terminat become a legend ieri tongue

| Gestapo a răspuns:

SI iti iese din joc, nu>? Atunci dai autosave si ti se salveaza cand iti iese din joc intri iarasi si ai salvat nu se poate repara! si un prieten de al meu are aceias problema. Dar ciudat e ca mie nu imi iese.