| denistttt a întrebat:

Am incercat sa sa-mi instalez The Sims 2 Bon Voyage dar nu merge am ales limba acolo am ales engleza si am dat next si mi-a aparut asta : This product requires an installed copy of The Sims 2. Please install The Sims 2 before installing this product. Si asa imi apare la la toate Sims-urile pe care le-am descarcat. Ce fac sa mearga. Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| spike404 a răspuns:

Tu ai incercat sa instalezi doar un mod al jocului sims. Trebuie sa ai instalat jocul The Sims 2(adica cel original), dupa incearca sa instalezi si The sims 2: Bon Voyage. Sper ca te-am lamurit. Funda?

Daca ai nelamuriri trimite-mi un mesaj.

5 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Mai intai trebuie sa ai sims 2 simplu laughing

| PikaRawrr a răspuns:

Iti trebuie sims 2 original...altfel nu merge... funda?

| trixie13 a răspuns:

Mai intai descarcasims 2, astae doar o extensie pentru el.

| jaycethehuman a răspuns:

Mai intai instaleaza Sims 2 normalu si apoi poti instala celelalte simsuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa iti instalezi Sims 2 Bon Voyage (care este un expasion pack) trebuie mai intai sa ai sims 2 simplu. big grin Sper ca te-am ajutat!