| Mustache a întrebat:

Salut.Am mare nevoie de ajutor urgent.
Imi trebuie un text pentru o invitatie la banchet de cls a 8-a.
Funda la cel mai bun si vot la celalate

3 răspunsuri:
| Vichtory a răspuns:

Daca ati avea palcerea si posibilitatea, va invit la..., pe data de., la ora., in localul... Multumesc foarte mult si va astept.

| Vichtory a răspuns:

Poti sa faci in forma de o scrisoare, felicitare, cam asa http://www.google.md/......tp?/imgres
Bafta.
pooop soare:*

| a34123 a răspuns:

Pentru ca am petrecut impreuna 8 ani din viata si pentru ca v-ati dat priceperea invatandu-ne lucruri noi, avem bucuria sa va invitam la petrecerea de ramas bun organizata de clasa a8a X. Ne-am bucura foarte mult daca ati putea fi prezent/a. Sau ceva de genul! Oricum, distractie placuta la banchet!