| Cathy_1290 a întrebat:

Am microsoft ofice 2007 si mi cau dat 60 de zile gratis(el era instalat pe windows)dar acum imi scrie ca trebuie sa pun un caracter de 25 de carctere care era scris pe discul de la windows dar eu am cumparat laptopul cu tot cu windows. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| mecfoy a răspuns:

Trebuie sa ai un abtibild pe care scrie "serial number" pentru windows. Ar trebui sa fie lucios si sa fie pe spatele laptopului, pe langa baterie pe acolo. Bafta!

2 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Iti trebuie licenta pentru office? da un mesaj cu id-u tau la privat si iti dau ce cod si serial vrei

| Cathy_1290 explică:

Am vazut codul dar nu merge...