| chuckie a întrebat:

Am nevoie de idei!
Mai nou voi avea o emisiune la un post local... Dar nu stiu cu ce sa fie emisiunea. Din mai pana la sf. lui iunie voi avea o emisiune intermediara... m-am gandit la ceva de genul "povesti din viata". Voi invita artisti care sa vorbeasca despre viata lor, intrebari+intr-o care tine 5min maxim (emisiunea dureaza 1h)! Bun, ce as mai putea sa bag in emisiunea asta (prima parte de intrebari, a doua?)nu stiu, chiar nu stiucrying! Ajutati-ma!
Iar de la vara voi avea o noua emisiune "ceva de talent" sau ceva de genul "pe timpul veri"...as vrea un realty-show sau ceva in stilul asta.
Astept propunerile voastre...de ce nu astept pareri pentru. alte emisiuni, voi sunteti singurii care ma puteti ajutahappy.

2 răspunsuri:
| gabylovee13 a răspuns:

Pai cheama si tu vedete si ca sa fie realyty show fa si tu un concurs intre vedete. ceva in gen:probe de mancare, cantat, lucar eu stiu...:Sceva de genu.na e o parere.tongue

| chuckie explică:

Emisiunea este la un pos local... vreau sa-mi sugerati si idei pentru. povesti de viata...