| chuckie a întrebat:

Am nevoie de idei!

Mai nou voi avea o emisiune la un post local... Dar nu stiu cu ce sa fie emisiunea. Din mai pana la sf. lui iunie voi avea o emisiune intermediara... m-am gandit la ceva de genul "povesti din viata". Voi invita artisti care sa vorbeasca despre viata lor, intrebari+intr-o care tine 5min maxim (emisiunea dureaza 1h)! Bun, ce as mai putea sa bag in emisiunea asta (prima parte de intrebari, a doua?)nu stiu, chiar nu stiucrying! Ajutati-ma!

Iar de la vara voi avea o noua emisiune "ceva de talent" sau ceva de genul "pe timpul veri"...as vrea un realty-show sau ceva in stilul asta.

Astept propunerile voastre...de ce nu astept pareri pentru. alte emisiuni, voi sunteti singurii care ma puteti ajutahappy.

Răspuns Câştigător
| AlexUnder a răspuns:

La aoa cu povesri din viata ai putea sa mai bagi si o parte in care sa povesteasca o amintire placuta din copilarie sau ce persoane leau ajutat in cariera chesti la aia pe timpul veri... ai putea face ceva de genu romini au talent sau mai multi omeni care lupta epntru o familie imi saraca sau mai stiu eu pentru cine si ei ternuie pusi la porbe sau sa isi demonstreez talentul chesti plzz daca se poate din tot sufletul vot sau funda

2 răspunsuri:
| andreeafbz a răspuns:

Chestia cu povestiri de viata nu ma pasioneaza prea tare dar aceea de vara ar fi o idee tare buna/ ai putea face un concurs in orasul tau. se vor inscrie destul de multi. dupa ce dai auditiile ( un concurs de cantat sau dansat ) ce vrei tu. si dupa ce alegi cei care intra in concurs faci si perechile sau trupele. ceva de genul Pop festival. castigatorul sa primeasca... chiar nu stiu

| make5wishes a răspuns:

Daca ai dori sa ai initiativa in ajutorarea cazurilor cu familii ce traiesc in conditii precare, Invita oameni care pot influenta si pot sa faca si pe altii sa doneze bani/haine/alimente pentru aceste familii, si, de ce nu, incearca sa gasesti "talente" ale copiilor care nu s au afirmat inca. E foarte important sa ii ajuti pe altii si o sa te simti foarte bine, garantat!