| chuckie a întrebat:

Am nevoie de idei!

Mai nou voi avea o emisiune la un post local... Dar nu stiu cu ce sa fie emisiunea. Din mai pana la sf. lui iunie voi avea o emisiune intermediara... m-am gandit la ceva de genul "povesti din viata". Voi invita artisti care sa vorbeasca despre viata lor, intrebari+intr-o care tine 5min maxim (emisiunea dureaza 1h)! Bun, ce as mai putea sa bag in emisiunea asta (prima parte de intrebari, a doua?)nu stiu, chiar nu stiucrying! Ajutati-ma!

Iar de la vara voi avea o noua emisiune "ceva de talent" sau ceva de genul "pe timpul veri"...as vrea un realty-show sau ceva in stilul asta.

Astept propunerile voastre...de ce nu astept pareri pentru. alte emisiuni, voi sunteti singurii care ma puteti ajutahappy.

REPET ~emisiunea va fi la un post local~

1 răspuns:
| andrey2012 a răspuns:

Pai cred ca ar fi ideal sa vorbesti despre problemele localitatii respective si sa incerci sa cauti impreuna cu telespectatorii solutii, sa promovezi locuri, locatii interesante din acea localitate.chestii de interes public!