| Punker826 a întrebat:

Salut,am o intrebare acum ca tot a venit vacanta.La ce stranduri sau water parca-uri pot merge neinsotit de un adult (am si buletin in caz ca cere)? Mersi anticipat! DIN BUCURESTI!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de plaja, starnd, litoral, pisicina.
Marea majoritate cer minorilor sa fie insotiti de un parinte sau adult, ca sa fie supravegheat tot timpul.
Buletinul nu conteaza si nu ajuta, odata ce nu ai inca 18 ani sa fii major.

| liliana77any a răspuns:

Cam oriunde, poti merge la Whater Park Otopeni sau Aqua Park Militari.

Întrebări recente