| Oana_Cosmin_1995 a întrebat:

Hello. Stiti cumva ce stranduri din Bucuresti sunt deschise si noapte? Mersi!

Răspuns Câştigător
| FkThRz a răspuns:

Strandul Titan Cara (Parcul Titan, Sector 3) - DESCHIS SI NOAPTEA

Strandul Cara (Titan) se afla in apropierea Parcului Titan, pe bulevardul Nicolae Grigorescu. Este un strand cu traditie din sud-estul capitalei, cartierul Titan. Intrarea a ajuns sa coste 15 lei (in weekend) si 10 lei in timpul saptamanii. E frecventat de foarte multe familii si numai la bazinul cu adancime de peste doi metri gasesti mai mult adolescenti/tineri. Aici gasesti multa verdeata, chioscuri de unde sa-ti iei de baut/ de mancare. Este unul dintre cele mai frecventate stranduri din capitala. Este un strand deschis non-stop, deci poti sa stai de dimineata pana seara (08:00 - 19:00) sau DE LA NOAPTE PANA DIMINEATA (intre orele 21:00 si 05:00). Pentru sezlonguri va trebui sa mai scoti din buzunar inca 10 lei.

Adresa: Parcul Titan, P-ta Nicolae Grigorescu / Sector 3
Tel: 0770.954.200, 0770.954.206, 0721.048.862

1 răspuns: