| AdyAdrian5 a întrebat:

Salut,am o intrebare adresatata tuturor youtuberilor.Imi spuneti si mie va rog cum sa am abonati si comentarii mai multe pe youtube? uploadez de ceva vreme videoclipuri iar numarul abonatilor este la fel ca cel din prima saptamana de cand m-am apucat de facut videoclipuri si nu am nici un comentariu la nici un video.Am pus tag-uri si tot nu a mers, va rog ajutati-ma, dau FUNDA!

5 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Pune link-ul canalului tau sa-l vedem si noi.

| Osirius a răspuns:

Posteaza ceva interesant, altfel nu se aboneaza nimeni la canalul tau.
Da sa vaza si ochiu nostru ce videouri ai facut tu.

| TofanCristi a răspuns:

încearca addmefast.com.

| Dan2Razor a răspuns:

Deci ca sa ai abonati si comentarii la videourile tale trebuie sa faci videouri amuzante sau interesante ca lumea sa se aboneze la canalul tau.La comentarii puneti pagina de facebook sau ceva de genu ca sa ai mai multi abonati.Nu uita trebuie sa faci video intteresante si amuzante! Bafta!