| CristiCriss75 a întrebat:

Salutare. Deci, am un canal de Youtube in care uploadez videoclipuri din placere. Dar, la ultimele doua videoclipuri uploadate nu apare numarul de like-uri, desi videoclipul primeste like-uri, ele nu apar. Pot face ceva sa apara? (P.s: nu stiu la ce categorie sa pun aceasta intrebare happy )

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

E bine și aici întrebarea happy. Problema poate surveni din setările videoclipului.Verifică setările de afișare.Succes

| CristiCriss75 explică (pentru DeyCj):

Tot nu gasesc, am cautat...

| CPAElites a răspuns:

E din cauza Browserului.
Verifica cu alt browser sa vezi daca arata like-urile.

| CristiCriss75 explică (pentru CPAElites):

Am incercat de pe toate browserele, tot nu le afiseaza sad