| Ralucutsa a întrebat:

Am o intrebare:Cum se numeste acel joc in care trebuie sa faci farse unor anumite persoane? Este un joc ce se descarca pe PC, nu se joaca online.
Eu jucasem un nivel in care trebuia sa ii faci farse unui tip ce facea plaja pe vapor.Super misto jocul!
Dau funditzxa!@

Răspuns Câştigător
| cristyro a răspuns:

Neightbours from Hell 5

6 răspunsuri:
| MalinaH a răspuns:

Super vreau si eu jocul

| bogdanpavel a răspuns:

Neibourgh from hell, cred ca de asta vorbesti, il jucam si eu acum ceva timp.tongue

| alexa007 a răspuns:

Era un joc tot asa si se numea :"vecinu"

| Bia_6294 a răspuns:

Neightbours from Hell 2

asta e sigur happy

si eu il jucasem

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cum se cheama

| iulian15 a răspuns:

" Neighbours from Hell " nu stiu exact care este pentru ca sunt vreo 4-5 versiuni ale jocului big grin vezi si tu. happy