| StelistaPanaLaMoarte a întrebat:

Am o mica problema! Cand dau un raspuns de ce nu imi apare imediat dupa ce l-am lasat? Trebuie sa astept pana apare sau nu fac ceva bine? Va rog sa imi spuneti! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| nOnAmE_6909 a răspuns:

Buna, eu cred ca esti noua pe aici ca asa mi s-a intamplat si mie prima data, deci daca raspuzi la o intrebare si dai raspunde si nu face nici o comanda va trebui sa inschimbi internet explorer cu mozilla firefox( se poate descarca de pe net) ...sau daca scrii raspusul si iti vine o pagina in care scrie raspunsul a fost adaugat va trebui sa astepti putin si raspusul va aprareahappy sper ca ti-am fost de ajutor

pa

kiss

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru ca actualizarile se fac o data la 10-15 minute. Iar postarile noastre pot aparea pe site in 0-15 minute, in functie, cand am dat clic pe "Trimite" in acel interval de 15 minute. Deci, in 99% din cazurzi trebuie sa astepti putin pana postarea ta apare pe site.
Succes! Numai bine!

| Rayyy a răspuns:

Buna!
Acest lucru se datoreaza actualizarii, care nu se face instantaneu. Trebuie sa astepti in jur de 10-15 minute pentru a ti se aproba si publica raspunsul. Iar daca esti un membru al site-ului cu o activitate notabila, raspunsurile vor fi, de la un timp, aprobate imediat, insa nu si actualizate. Sper ca te-am ajutat. happy