| alexxi a întrebat:

Salut am o nedumerire! un smecheras care joaca barn buddy are milioane de monezi, sute de animale cu bani si cu credite, toate locurile, pune numai orhidee speciala, are pitbull si multe altele...se lauda ca are hack.imi spuneti si mie cum a reusit performanta asta in o saptamana ( are lvl 400)------daca stiti cum a facut sau daca aveti hack sau program de furat animale spuneti-mi si mie.

2 răspunsuri:
| kynleiii a răspuns:

Nu exista hack sa furi animale... Poti sa-ti umpli si tu contul cu credite. Florile care se cumpara cu credite iti da multe xp.
funda?

Întrebări recente