| MBMIIIxShady a întrebat:

Am o problema care imi da batai de cap de ceva vreme. Bicicletei mele i se tot desface pedala din stanga, cea fara foi, si oricat de tare as strange o, degeaba, se desface la loc. Stiti oare ce as putea face? Si daca nu se poate face nimic, ce ar trebui sa schimb si cam cat m ar costa? Si mai am o problema la furca, suspensia are un joc fata-spate. Aici ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| bloodfont a răspuns:

Ai nevoie de-o pastă pentru blocarea filetului gen loctite medium threadlocker (culoare albastră)