| xXGaByxD a întrebat:

Salut am o problema cu skype. de cand au crescut versiunile au crescut si cerintele de sistem si acum la ultima versiune merge putin greu imi puteti da si mie o versiune putin mai mica de skype si sa imi spuneti si cum sa scot update-ul de la el. Nu vreau versiuni din alea ca primele...Raspunsul cel mai bun are funda

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

File Hippo e un site care te ajuta sa gasesti versiuni mai vechi ale programelor de pe calculator. Si eu am scos recent tot de acolo versiuni mai vechi pentru skype (v.5). Descarca cu incredere!