| Irivandeniren a întrebat:

Salut, am o problema, Vreau sa bag videoclipuri cu mine cand ma joc anumite jocuri pe youtube dar cand filmez pe fundal se aude un bazait iar cand opresc microfonul nu se mai aude am casti de gaming si cu ele inregistrez vocea. ajutati-ma... FUNDA

5 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Oricum gameplay cu voce = diaree. E un semn de la dumnezeu ca faci ceva satanic, opreste-te!

| RΔϟVAη a răspuns:

Du-te cu pc-ul la piese si vinde-l si daca reusesti sa nu cumva sa-ti filmezi si fata fiindca o sa iasa un film horror

| Irivandeniren explică (pentru RΔϟVAη):

Bravo ai demonstrat ca esti un copil ratat de 7 ani. Ai castigat un os. sujo'

| Daniel_Caranda_1989 a răspuns:

Daca vrei sa faci asta joaca-te fara micrifon doar cu casti. eu este acoperit de sunetu jocului asa patesc si eu.

| Irivandeniren explică (pentru Daniel_Caranda_1989):

Mereu cand filmez opresc sunetul de la jocuri etc. Dar tot se aude un bazait iritant