| Maxxxi a întrebat:

Salut,am o tableta grafica dar nu ma pricep asa bine la desenat si voiam sa ma apuc de Youtube folosind tableta grafica.Nu am cu ecran am o tableta wacom.Ce as putea face cu tableta grafica conectata la laptop pe Youtube in afara de a preda lectii de la scoala? As vrea niste idei.DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| lorena66 a răspuns:

Si am wacom (intuos 7 parca), doar ca mi l-am luat pentru ca ma pricep la desen
Insaaaa
Poti incerca sa lucrez in photoshop
Sa faci animatii scurte pe flipa clip si sa le postezi
Il stii pe la misto? Poti sa te inspiri de pe acolo si sa faci story-timeuri scurte/un canal personal de pe Youtube
Sper ca te am ajutat!

| Maxxxi explică (pentru lorena66):

Flipa cli p nu e doar pentru telefon?

| lorena66 a răspuns (pentru Maxxxi):

Nu, o poti descarca pe laptop. Caută, te va duce pe google play!

| Maxxxi explică (pentru lorena66):

Dar alte aplicatii pentru animat mai complexe stii?

| lorena66 a răspuns (pentru Maxxxi):

Ămm nu prea dar trebuie sa gasesti pe internethappy

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca nu stii sa desenezi, tableta grafica este ca si o pereche de patine cu role pentru unul care umbla cu carje.