| 1AlexS a întrebat:

Salut.
Am o tableta s i-am auzit de o cartela pentru internet de la (Orange/Vodafone/cosmote)
Cartela aia o bag in slotul de la tableta? sau trebuie neaparat modem!

3 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Chiar urasti scoala...

Nu toate tabletele au modem 3g incorporat, separat, talbeta ta poate avea multe sloturi... vezi pe unde o bagi.

| AmaliaAmi a răspuns:

Buna! Si eu am acele cartele sunt ca niste sticuri pe care le incarci tu cu net adica platesti si iti pune net pe el.Si nu iti trebuie neaparat modem.Acum sper ca vorbim despre acelasi lucru. Sper ca te-am ajutat um picwinking...

| 1AlexS explică (pentru AmaliaAmi):

Si unde le bagi acele cartele?