| Rony56 a întrebat:

Am primit niste ochelari 3D cand am fost la un film la mall. Sunt niste ochelari negrii, si au rama albastra.
Ce tip de ochelari 3D sunt? Cand scrii "3D glasses" pe Google iti dau de aia de cinema si ochelari cu rosu si albastru. Si as vrea sa vad filmulete pentru ochelari de cinema pe internet. Imi dati un site sau ceva?

1 răspuns:
| IrinaAndreea a răspuns:

Ochelarii de pe Google sunt pentru materiale printate, iar pentru cei de la cinema iti trebuie televiziune 3D, care momentan nu este prea dezvoltata la noi. Ai aici mai multe detalii: http://stirileprotv.ro/......e-upc.html Deci, pastreaza ochelarii si mergi la cat mai multe filme la cinema.