| crriiistiiina a întrebat:

Am si eu nevoie de un program de editat videoclipuri.Va rog sa imi dati linkul de unde il pot descarca. Funditaaa happy...

Răspuns Câştigător
| Raizen69 a răspuns:

Incearca Adobe Premiere Pro CS5.5

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| georgedanielc a răspuns:

Proshow producer
este super dar iti trebuie licenta alfel vei avea o bara portocalie orizontala ...descarcal si vezoi de iti place iti dau eu licenta dar trebuie sa imi dai un ID

| StephyMonster a răspuns:

Uite aici.http://www.sonycreativesoftware.com/vegaspro E puțin greu de editat până înveți și până te obișnuiești dar e foarte bun, poți căuta tutoriale pe Youtube

| Dani1998 a răspuns:

Sall.poti incerca Proshow producer sau Adobe Premiere Pro CS5.5 Funda?