| Șttefania a întrebat:

am si eu o dilema...am terminat liceu pe profil economic si nu stiu pe ce sa merg mai departe, la universitatea de vest timisoara, la economie sau politehnica la management? voi ce imi recomandati si de ce?

dau funda

3 răspunsuri:
| scapadeplictiseala a răspuns:

La fel si eu dar nu-s din timisoara is din constanta, aceeas dilema am si eu laughing

| earthspike a răspuns:

Fa exact ce iti place tie. daca faci doar de dragul de a face si nu inveti nimic mai bine las-o balta.

eu iti recomand sa te duci la contabilitate sau finante & banci happy

| geo_3253 a răspuns:

Ce iti plae mai mult.