| blackblood a întrebat:

Am si eu o intrebare:am incercat sa instalez World Of Warcraft 3 Reign of Chaos. In timp ce il instalam apare o fereastra in care scrie ca nu am bagat CDul.Era bagat, dar l-am scos si l-am mai bagat o data ca sa fiu sigura dar tot asta a zis.Am incercat de mai multe ori si tot la fel s-a intamplat! Lam mai avut odata instalat pe PC dar atunci a mers.Imi poate zice si mie cineva ce sa fac? Dau fundita la care imi merge :X

Răspuns Câştigător
| cretudaniel99 a răspuns:

Ia crak la el si va merge si downloadeaza power iso si cu el sa il instalezi
daca a mers da funda plz

4 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Incearca cu alt kit. din ce ai spus tu pot fi o multitudine de rezolvari dar si complicari...
bafta

| s0w30n3 a răspuns:

Probabil ca o fi folosit keyul sau l-ai scris gresit, incearca sa inchizi conexiunea la internet cand il instalezi( crede-ma chestia asta functioneaza deoarece nu are cum sa mai citeasca pe net daca il are deja cineva ) si sa verifici keyul bine daca este scris corect, daca nu merge nici asta inseamna ca urmatoarele motive sunt de vina: 1-keyul nu este corect
2-versiunea pre veche/prea noua
3-eroare de instalare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall tebuie sa ai daemon tools

| giovy a răspuns:

Cauta pe google un crack no cd pentru warcraft si pune l in folderu unde e instalat jocu... asa sigur trebuie sa mearga! Bafta!