| RaresQzby a întrebat:

Am si eu o întrebare. Am un canal de youtube: 24online24. Până acum am doar gameplay, dar vreau sa fac o serie gen tutorial cu un cuțit butterfly/ balisong. Ce "fundal" ar fi potrivit pentru asemenea videoclipuri? Spre exemplu: camera mea, curte, etc. Dau funda cui ma ajuta cel mai mult!

2 răspunsuri:
| GTAtutu2001 a răspuns:

Iti sugerez negru, iar daca vrei sa pui la editare o imagine de fundal sa folosesti verde deschis.

| RaresQzby explică (pentru GTAtutu2001):

Apropo de editat, nu imi poti recomanda un program gratis si bun? Nu vreau movie maker, lightworks sau video pad. Am nevoie de ceva ce randeaza repede si face fisierele relativ mici. Daca imi raspunzi si la asta primesti funda!