| Izzy_6579 a întrebat:

este gratuit sa iti faci cont pe clopotel.ro? o pritena mi-a spus ca este gratuit iar alta fata mi-a spus ca nu mai este.pana la urma este sau nu este? merci

Răspuns Câştigător
| kat2108 a răspuns:

Este gratuit. Exista o optiune sa cumperi nu stiu ce banuti de aur DUPA ce ti-ai facut cont pentru a cumpara diverse chestii. NU este obligatoriu sa cumperi.

1 răspuns:
| Kira22 a răspuns:

Este gratuit doar ca daca vrei sa te distrezi mai mult ai nevoie de clopotei care se pot rpimi in fiecare zi daca accesezi jocul zilei numai ca sunt doar 5 dar poti sa ii si cumperi.dar daca vrei sa faci teste unele nu poti numai daca ai nu stiu eu ce cheie care trebuie cumparata cu 500 de clopotei parca sau sa iti cumpri contul vip cu care poti deveni si renumit.primesc funda? plzzz