| chybrytel a întrebat:

am si eu o intrebare legata de LOTO 6/49... se pot adauga mai multe numere decat 6? De exemplu daca vreau sa le bifez pe toate sau jumate din ele se poate? thinkinghappy

Răspuns Câştigător
| Vladex1 a răspuns:

Exact cum zic si ceilalti te costa mai mult.Eu te sfatuiesc sa alegi 5\40 fiindca ai un pic mai multe sanse.Numai BN

3 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Da, poti alege cate numere vrei tu dar la, mai mult de 6 numere biletul va costa f mult

| Enzo2011 a răspuns:

Trebuie bilet special si te va costa mult mai mult

| chybrytel explică:

Poi spre exemplu dai 10000 RON pe bilet dar daca pui toate numerele inseamna ca vei castiga sigur (adica eu asta cred) si daca este asa cum zic eu, se merita sa cheltuiesti o suma mare de bani pentru a castiga una imensa! Nu?