| carhartt a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de un abonament la Cosmote!
Deci, eu vreau sa prelungesc abonamentul, mai este o luna pana expira, astazi am fost la un magazin Cosmote si am intrebat ce reducere am la un telefon mobil, iar fata de acolo mi-a spus ca am reducere 40 de euro!

Intrebarea mea este, cei 40 de euro se scad din pretul de abonament sau din pretul la lber?

Adica, daca un telefon este 500 LEI la liber, si 400 LEI la abonament... cei 40 de EURO mi se scad din cei 500 la Liber sau din cei 400 la abonament?

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Se scad din pretu telefonului nu din abonament