| Parker_Kip_1997 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare usoara pentru voi, astia care ati fost la taco bell in Bucuresti. Sunt curios, cand comanzi, chiar iti da ceva chestie d-aia care piuie cand e gata comanda? Chiar ai bautura cata vrei(in limita bunului simt)?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da iti da din aia care bipaie si sucul e all tou can drink, da e indoit cu multa apa

| Parker_Kip_1997 explică (pentru suntserios):

Mersi de raspuns! Insa, daca se poate raspuns si la prima intrebare cu comanda, sunt curios! Mersi anticipat!

| suntserios a răspuns (pentru Parker_Kip_1997):

Pai ti am zis, iti da din aia care bipaie

4 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

All you can eat sau all you can drink
iti dau un pahar si poti sa bei pana nu mai poti, doar sa nu iei la pachet
cam periculoasa ideea la romani (care vin cu poseta in care au doua butoaie de vin inalte cat pivnita... daca s-ar putea), insa in strainezia se intampla des, chiar am mancat la un restaurant chinezesc asa (all you can eat)

| Parker_Kip_1997 explică (pentru ziftode):

Mersi de raspuns! Insa, daca se poate raspuns si la prima intrebare cu comanda, sunt curios!