| kristi22 a întrebat:

Vreau sa imi iau un samsung galaxy s plus, este bun telefonul, cateva pareri?

Răspuns Câştigător
| amuleta a răspuns:

Da este un telefon perforamnt deci ai imagini de calitate multe aplicatii, se misca rapid etc. Dar este un telefon foarte sensibil deci ai grija sa nu il scapi, ideal ar fi sa iti cumperi husa, aluneca din buzunar fiindca este ff finut.toti care au acest gen de telefon il poarta in husa.

2 răspunsuri:
| ClaudiuBrasov a răspuns:

Nu fa greseala asta.Sunt varza telefoanele de la Samsung, aplicatii foarte putine, mult plastic, fara stil. Eu iti recomand un Iphone 4 sau 4s iar daca nu ai prea multi bani de dat pe telefoane iti poti lua un Ipod Touch 4g.

| Alexxxino a răspuns:

Ca toate telefoanele Samsung, este de slaba calitate.Cu toate ca vine cu Android 2. 3. 3 se restarteaza din senin foarte des.
NU-L recomand! Funda>?