| kristi22 a întrebat:

Vreau sa imi iau un samsung galaxy s plus, este bun telefonul, cateva pareri?

Răspuns Câştigător
| Cosminutzz22 a răspuns:

Foarte bun de asta am eu Samsung galaxy are mai ales super dotari internetu binenteles, facebook, myspace, yahoo etc smechere si nu se sparge repede, iar bateria nu tine cate 2 sau 3 ani si se gata tine 5 sau 6 sau chiar si 7ani fara gluma serios...
Decu nerita sakl cumperihappy
Suces
Funda?happy

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Depinde la ce il folosesti.

Răspuns utilizator avertizat
| kristi22 explică:

Eu vreau sa-l folosesc pentru net(la greu), muzica, jocuri(la greu), dar se restarteaza din senin ca asa am auzit?

| snfchj a răspuns:

Pai este destul de bun dar in locl tau mi-as lua Iphone ...este mai bun decat galexy! Sa sti ca Iphon-ul are mai multe aplicatii tari si este mai ajutator! Funda:X?

| kristi22 explică (pentru snfchj):

Am deja ipod touch 4g