| zuzu12n a întrebat:

Salut,am si eu o mica rugamine/intrebare laughing nu stiu cum sa-i spun... Mi-am deschis si eu o comunitate, mi-am cumparat un domeniu.ro si am si eu nevoie de niste sfaturi utile, niste propuneri cum as putea sa o populez mai mult...sa devina mai cunoscuta,mai multi membrii,vizite, afisari..etc. Astept propuneri >--- Cel mai bun raspuns si care da roade,ofer funda! Multumesc ( pentru detalii, add fastcore_ro@yahoo.com )

3 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Un fanpage bine pus la punct pe facebook, twitter, etc iti va face site-ul mai cunoscut si google/yahoo.search etc iti pot lista site-ul mai usor. Trucurile astea sunt la mana oricui http://techtips.salon.com/advertise-website-facebook-page-4331.html

| Hirom a răspuns:

In primul rand fa aspectul paginii sa fie atragator iar apoi pune fanpage pe : facabook, twitter, iar la statusul tau de messenger lasa mereu linkul acolowinking

| zuzu12n explică:

Alte pareri?