| TRT a întrebat:

Salut am si eu o problema………am urmat toti pasii……garmin-ul imi functioneaza, imi gaseste satelitii, toate cele. O singura problema in schimb si anume : atunci cand dau sa vizualizez harta imi apare "NO MAP"……. ma poate ajuta cineva? Tind sa mentionez ca am un Nokia 5230…….
linkul de unde am luat pasii.
http://staupe.net/garmin-romania-road-2009-10-v3-02/

va rog mult. cel mai detaliat si mai rapid raspuns corect primeste FUNDOI MAROI!?

1 răspuns:
| Marius47 a răspuns:

Problema e ca si eu am un BlackBerry si am vrut sa il traduc dar tot mai bine a fost sa-l duc la Vodafone sa mi-l traduca.
Asa du-te si tu sati bage harta.
Dai acolo un milion sa zicem dar vei avea mapa macar