| Aurry a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu metin2... de la un timp. dupa ce ma joc 10 15 min metin ma scoate din el. si daca doresc sa intru din nou in el pe ori ce server imi apare "eroare la conectarea la server" ce este de facut?

Răspuns Câştigător
| TheTiger a răspuns:

Salut. Mie mi se intampla la fel adica la multi li se intampla la fel dar trebuie sa dai pe errorlog din fisierul de metin si te lasa automat sa intri. Sper ca ti-am fost de ajutor. Daca nu ai inteles vorbim pe mesaj si iti zic mai explicit. Fundita?

2 răspunsuri:
| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie chestia cu eroare la conectare la server trebuie sa astepti un timp apoi te lasa iar dupa ce te da afara intri din nou mie nu mi se mai intampla dar nu-ti fa griji ca sunt multi carora li se intampla asta poate imi dai o fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall e din cauza ca GM da reboot sau la inchis