| CristiUcV a întrebat:

Salut am si eu o problema:nu-mi pot accesa ID-ul yahoo nu se conecteaza am incercat pe doua ID-uri dar niciunul nu a mers.Va rog ajutati-ma

5 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Reusesti sa intri aici : http://imoim.web-messenger.eu/
Messul nici la mine nu merge, nu stiu de ce.(am instalat si mess 10, aceiasi situatie).
Am incercat un alt program (pidgin) si nici acesta nu se conecteaza.
Acum astept o eventuala rezolvare de la cei de sus...

| Roar a răspuns:

Si eu am patit la fel. zice ca e de la net, dar netul merge perfect.Chiar ieri s-a intamplat, apoi mai spre seara a mers happy Daca nu.incearca pe Yahoo! Sign in happy

| HappyPebbles a răspuns:

E o problema de la yahoo.se va resolvahappy

| HappyPebbles a răspuns:

Rezolva*

| Awesome a răspuns:

Si mie mi se intampla acelasi lucru thinking