| princesssitha a întrebat:

Ce pot sa fac sa nu mi se mai schimbe statusul cand ascult muzica? Am incercat in mess la preferences, yahoo music si am dat do not change my status, apply si nu a mers.Va rog frumos ajutati-ma si pe mine pentru ca imi fac foarte multi nervi cand se schimba statusul asa ca nebunul.

1 răspuns:
| Raiden a răspuns:

Cand iti face asa intra si iesi de pe messenger. Dar dai exit de jos, din bara. Daca nu merge asa lasa-mi un mesaj pe privat, iti mai zic metode. laughing