| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am un Samsung Corby S3650.Am internet de la orange pe cartela.Internetul merge perfect, doar ca atunci cand intru pe youtube sa vad un videoclip ma deconecteaza de la videoclipul respectiv.

Va rog mult ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| alecx4music a răspuns:

Pentru ca nu are Flash pe el. Are Flash lite, deci iti merg aplicatiile.jar sau.jad, si fisierele de tip.swf Clipurile dupa youtube sunt in format.flv si iti trebuie platforma flash pe telefon. Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru alecx4music):

Si stii cumva de unde as putea lua o astfel de platforma?

| alecx4music a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu o poti cumpara. Daca telefonul nu are din fabricatie asa ceva nu ai ce sa ii faci.

| anonim_4396 explică (pentru alecx4music):

Atunci de ce imi apare pe telefon la widgeturi youtube?