| VicentiuVice a întrebat:

Salut am un site ( http://www.filme-comice.ro ) si as vrea sa stiu de la voi prieteni de pe TPU ce credeti ca ar trebui sa ii adaug ce trebuie sa ii scot? Cel mai complet raspuns primeste FONDA!

Răspuns Câştigător
| AndrikNebunik a răspuns:

Cred ca ar trebui intradevas sa fie mai complet. nu stiu. ce zici de un forum? de utilizatori? sau sa nu fie doar filmulete sa fie si poze haioase, audio din astea... na-r strica si niste jocuri. ma rog. doar daca vrei. e un site super! mie chiar i-mi place! cred ca ar trebui sa-i faci reclama pe undeva mai ales daca o sa pui cu utilizatoriwinking

2 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Poate ar fi bine daca ai putea sa-i adaugi o sectiune chiar de filme comice. Pentru ca ceea ce ai sunt de fapt videoclipuri si filmulete de scurt metraj. Altfel un site ok. M-am uitat la cateva filmulete, amuzante, ce-i drept. Ai putea sa le imparti, sa faci categorii de filme. Camera ascunsa, De la lume adunate, Selectii din emisiuni TV, etc.

| Raymond a răspuns:

Site-ul arata ok, design-ul e bun, se incarca destul de bine, e destul de dragut. Ce poti sa adaugi, cat mai multe video comice