| radwoo24 a întrebat:

Am un site in wordpress.com (atentie. com) si doresc sa pun facebook like button in fiecare post. Stie cineva cum o pot face? Daca merge probabil mai multe funde (voi pune intrebari prostesti si daca raspunsi tot iti voi da funda happy )

2 răspunsuri:
| Bee123 a răspuns:

Cum ti-ai facut site-ul? te-a costat ceva? stii limbajul html?

| radwoo24 explică:

@AdutaPunk... site-ul l-am facut destul de simplu, nu m-a costat nimic şi am cunostinte medii in html. Vrei editor pe site meu? http://dexteranii.wordpress.com/