| Yuuki_5557 a întrebat:

Am vazut ca mai multi au fundal la mozilla firefox. Cum pot avea si eu?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Păi trebuie să descarci un add-on care îi zice Personas. Îl poţi descărca din browser direct de la Tools(Unelte)/Addons(suplimente) şi apoi clik din fereastra ce apare pe tabul addons(îi în stânga sus) şi apoi din dreapta sus clik pe linkul cu Toare suplimentele si te va trimite pe site direct şi la search scrii Personas Plus 1. 5. 3 urmat de ENTER sau search. E simplu. Şi eu folosesc addonul acesta. happy. Baftă şi sper că te-am ajutat.

9 răspunsuri:
| Baiaaanca a răspuns:

Downloadeaza unealta de aici http://www.getpersonas.com/en-US/
si instalezi.Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| rey a răspuns:

Aceia sunt expertii TPU trebuie multa munca, fundalul este oglindirea dedicatiei lor.

| DianaXoXo a răspuns:

Intri l pagina de start pentru mozilla firefox si dai clic acolo unde scrie
"Firefox în stilul tău: personalizează-ți navigatorul alegând din peste 35 000 de fețe diferite. Nou în Firefox 3. 6." iti apare un cap de vulpe acolo la scris si dupa aia iti alegi tu care vrei

| Kodokuna a răspuns:

Intri pe google, dai sus tools---add-ons---themes.in colt la add-ons iti apare get themes. dai click acolo si ti se deschide o fereastra de unde itti poti alege ce tama vrei.ca sa o pui dai "wear it". funditabig grin

| theROOcKsTArr a răspuns:

Salut.Pai ca sa iti pui un fundal intri aici : http://www.getpersonas.com/en-US/gallery/ si cauti acolo si dupa ce ai gasit unul apesi pe "Wear It"

| theROOcKsTArr a răspuns:

Salut. Intri aici http://www.getpersonas.com/en-US/gallery/, iti alegi un fundal si apesi pe "Wear It".