| mafiot1 a întrebat:

Salut.Am vazut la niste prieteni ca aruncau pe asfalt cu niste bombite sau cum se numesc si pocnesc dar nu tare si arata ca si o boaba alba de naftalina si sunt legale.Cum se numesc, cat costa si de unde le pot cumpara? Va multumesc!

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca unii sunt idioti, vrei sa fii si tu?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt ieftine dar daca nu stii de unde sa iei atunci nu lua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diana shoping

| Sekim a răspuns:

Se numesc pocnitori, insa, sunt legale doar intr o perioada a anului si cred ca aici nu avem voie sa facem "reclama" fiind ilegal. Uite o poza ca sa vezi ca se numesc pocnitori -

https://i.gyazo.com/f48d969d64915964e2bb924b70874767.jpg

| KR0NSTADT a răspuns:

Ce mafiot ești dacă nu știi cum se numesc? Cum te cheamă, Goofy?

| Februar30 a răspuns:

Wow din astea erau si cand eram eu mic. Se gaseau in multe locuri. Parca bombite le ziceam laughing Acuma nu mai stiu pe unde se vand. Probabil sunt vanzatori ambulanti. Ai grija ce cumperi, sa nu fie ilegal sau se te accidentezi.