| Darkusboy60 a întrebat:

Salut.Am Windows 7 si am descarcat aseara GTA Romania 2 dar cand sa intru sa ma joc nu merge astept si apare un dreptunghi unde scrie ceva si daca am vazut ca nu merge l-am sters dar stie cineva de ce nu mi-a mers am downloadat jocul de pe thepiratebay.org ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| petruta a răspuns:

De pe ce program ai dowlandat? eu cred ca iti mai trebuie ceva nu stiu crec un cod ca si mia mi so intamplat

| Gurgiu a răspuns:

Daca te ajuta raspunsul meu imi dai si mie funta nu iti merge deoarece windows 7 nu conteaza de care ori ultimate ori profesional windows'ul e prost windows'ul schimba-l in xp dar sa nu ei windows 8, 8.1 nici ala nu e bun

| fethStreet a răspuns:

Pai ce scrie in acel dreptunghi? daca scrie ceva cu graphics dont support sau need to update card drivers inseamna ca nai placa video destul de buna pentru a-l rula happy ai putea remedia problema luanduti alta placa sau a face un update la driverul respectiv al placii tale video happy. Daca te-a ajutat raspunsul meu nu uita de FUNDA!

| marey_1599 a răspuns:

Da am si eu tot wiu 7 si nu merge multe jocuri adica toate in afara de couter srike