| Anndry a întrebat:

Buna TPU :* Am o problema cu messenger-ul :( cand vreau sa intru imi apare asa : http://img853.imageshack.us/img853/8030/catsbd.jpg

Stie cineva de la ce este? Mentionez ca in urma cu vreo saptamana mi-am schimbat windows-ul pentru ca aveam aceleasi probleme.Acum cu siguranta nu am virusi in calculator deci nu poate fi de la virusi. Dupa ce mi-am schimbat windows-ul mi-a mers o zi sau doua si apoi a inceput sa apara acea eroare de mai sus.

Azi dimineata am sters messenger-ul si l-am instalat iar. Si a mers foarte bine. Am inchis calculatorul si cand l-am deschis iar nu mai mergea messenger-ul... nu stiu ce sa mai fac. De oricate ori l-as instala tot nu merge :(

Ma puteti ajuta? Cat mai explicit daca se poate :( Multumesc anticipat

1 răspuns:
| InTheShadow a răspuns:

S-ar putea sa nu fie configurat bine windowsul. dar ce win ai?