| KzO a întrebat:

Salut,as dori sa imi cumpar si eu un pachet bycicle pentru a face trucuri la un nou nivel, dar nu sunt hotarat intre 2 pachete: Arcane(Black) si Black Ghost.....imi puteti spune care ar fi mai bun pentru trucuri, si de ce? Promit ca dau Funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Curiouslly a răspuns:

Eu spun Arcane Black deoarece are o suspensie mult mai buna si daca vrei sa sari si sa te lasi pe partea din fata reusesti mai bine. Pe cand Black Ghost are o suspensie care se lasa usor

2 răspunsuri:
| kameleonic a răspuns:

Iti recomand Bicycle Arcane Black Invisible.
mai multe informatii aici :
http://www.pokershop.ro/produse/Carti-trucuri-Bicycle_Arcane_Invisible.html

| Paul1930 a răspuns:

1.Nu ai scris corect 'bycicle' se scrie Bicycle. 2.Cred ca cele mai bune bicycle sunt cele Ghost!