| MysticWayz a întrebat:

As dori sa ma ajutati cu niste jocuri virtuale! Caut jocuri/lumi virtuale online in sensul sa nu le downloadez, ceva de genul www.pandana.com sau www.secretbuilders.com; as vrea ca jocurile sa aiba la inceput logare, sa am in joc animalul meu sau persoana mea, o casa, bani, masina, serviic etc. un fel de lume reala! Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-ti iei un "My life" ii super tare ai locuinta ta, masini, poti sa faci orice vrei ai o gramada de prieteni merfi la scoala. iti cumperi haine, si daca mai ai prieteni cu "My life" poti sa le trimitzi de ex haine -----sau daca nu vrei my life este :www.barbiegirls.com si cand e halooween iti cumperi costum poti sa iesi cu prietenii ai casa ta tu o mobilezi ai si bani si animal de casa participi la activitatzi ca sa faci bani------sau de pe facebook lady popular ai si iubit care iti da bani ai loc de munca, poti sa mergi la coafor oriunde trebuie sa indeplinesti sarcini ca sa ajungi si la celelalte nivele ai si aici animal de companie trebuie sa nu mananci prea mult sa nu te ingrasi si nici prea putin ca sa nu fi prea slaba etc------sau second life ASTA CHIAR E SOOOOOOOPER si SIMS la fel si ce o mai zis si ceilalti mai jos sunt faiiine toate!

27 răspunsuri:
| AdrianaINNA a răspuns:

Free realms

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocul meu preferat care este o lume virtuala trebuie dawnladat dar este foarte interesant. El se numeste :Runescape.are grafica destul de buna, o lume foarte larga, logare usoara misiuni, manazine etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super secret, second life...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa incerci www.ourworld.com
E super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi www.barbiegirl.ro sau www.stardoll.ro sau www.i-dressup.ro sunt multe...:X sau tu vrei lumi virtuale cu animale. eu ti-am dat site-uri cu lumi virtuale cu oamnei. La site-ul de mai jos webkinz trebuie sa-ti cumperi dintr-un magazin Carrefour etc un animal webkinz si vezi codul pe eticheta si iti faci cont altfel nu poti. Ecam dificil, oricum sper sa gasesti un site care te opate ajuta :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Secound life e de daWnloadat rolling on the floor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi life strange bani si ia un mi life ca eu am si ai casa ta masina cand cresti te duci la scoala iti da note profesoara daca intarzi te tine afara daca nu o asculti te exmatriculeaza ai servici la 18 ani iti serbeaza prieteni ziua de nastere pretul este 300lei si nu ai ce sa ii zici este supe super tare

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Trimite te rog linkul pentru my life

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca-te pe free realms, imvu, woozworld, barbie bg, stardoll. etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei poti sa intri pe lady popular si pe stardoll este super misto! 11111111111

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocuri/lumi virtuale de genul
acesta se gasesc pe www.agame.com pe jocuri virtuale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu am 9 ani si am 6 webkinz cu tot cu cod
am husky, kanggoroo, zebra, buuldoog, pink pony, rabiiit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contacteaza-ma la verba_valentina@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...clubpenguin; ourworlds; woozworlds; pandanda; panfu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ies din spital de pe my life?

| MariaAna1996JqYv a răspuns:

Pai poti incerca: Woozworld, OurWorld, Webkinz. sper sa iti placa!

| Evelynne2002 a răspuns:

Aaaaa si unul cu sirene http://divein.agame.com/ ooo am un joc tare secon life

| alina5560 a răspuns:

Iti recomand www.animaljam.com;)

| monicaop a răspuns:

Poti sa incerci www.clubpenguin.com

| OaiaaNebuna a răspuns:

Pai ...Stardoll, Lady Popular, Our World Sunt mai multe! :X:X:X

| AndreeaCB20288 a răspuns:

Imvu

| Miranda2011 a răspuns:

Kung fu panda world animal jam sunt cu animale si amandoua sunt super kung fu panda world e dupa filmul kung fu panda si animal jam de le national geografic

| aaaaa_8162 a răspuns:

Incearca Ourworld.com sau SecondLife