| InGeRaSh_5771 a întrebat:

SALUT.As dori sa va intreb ceva.Nu stiti astfel de programe ce scurteaza muzica pentru a o puna ca rington la mobil.Va rog frumos, poate ma ajutati.Ms anticipat

6 răspunsuri:
| kuka a răspuns:

Audacity

| Moneyandfame a răspuns:

Mp3 Cutter.

| catthshshshs a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva...sau cel putin nu stiu eu de existenta unui asemenea program happy

| oana_1897 a răspuns:

Eu am Sound Forge si merge super bine...

| maria_5001 a răspuns:

Eu am acasa un program dar chiar nu mai stiu cum se numeste si momentan sunt la serviciu dar cand ajung acasa o sa incerc sa te ajut

| madamanu a răspuns:

Gold Wave Editor Pro iti ofera posibilitatea de a si compresa melodia pentru mai mult loc liber in memoria telefonului.