| Lifes a întrebat:

Salut.As dori sa va intreb daca stiti cum sa imi fac cunoscute melodiile.Eu compun muzica, uitgati un link cu unul dintre remixurile mele http://www.youtube.com/watch?v=aHaEyEror1E. Astept idei si pareri despre melodie. Va multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In calitate de producer, mixer, remixer pot spune ca melodia e foarte reusita, e bine masterizata. Cele mai bune solutii de promovare sunt:
Cont pe twiter, facebook, my space (si o sa postezi si acolo muzica).

Cont pe site-uri ca
Soundcloud
www.souncloud.com
Last fm
www.last.fm
Eok
www.eok.ro

Publica muzica pe forumuri mai ales pe forumurile radiourilor.

Vorbeste cu cei de la radiourile astea online si roaga-i sa iti difuzeze si muzica ta.