| XxRockStarxX a întrebat:

As vrea care este dorinta voastra! Cea mai interesanta doriinta primeste

Răspuns Câştigător
| AndrikNebunik a răspuns:

Sal!
Dorinta mea este fericirea vesnika, langa iubirea vietii mele!
A ta? big grin

25 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să fiu sănătoasă, restul le pot face!
Pa, pa.

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Să primesc o fundiță de Crăciun crying

| Radioactive a răspuns:

Sa intru in Cartea recordurilor cu ceva... Daca nu, o masina e buna!

| SMTHING a răspuns:

Sa fiu bogata laughing

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Am una secreta, dar daca ti-as spune-o n-ar mai fi secreta, corect nu?

| ALice_4674 a răspuns:

Sa pot da timpul inapoi cand vreau eu si sa repar unele lucruri

| andreylarentiu a răspuns:

Sanatate si muuuuulti bani ca restul vine de la sine

| cretudaniel99 a răspuns:

A mea e sa dati clik aici http://www.zuum.ro/pagina.php?id=1146

| Kanpeki a răspuns:

Dorinta mea este sa fiu GM pe Metin ro tongue laughing

| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! O dorinta ar fi fost sa fii ramas acum 2 ani in tara in care muncesc in prezent si sa nu mai fi continuat scoala ca tot nu mi-a ajutat la nimic straight face!

| razvan1305 a răspuns:

Sa ma mut in Vegas sau L. a cu iubita, sa avem casa noastra p plaja o masina nice in garaj si sa ne iubimwinking

| Mist a răspuns:

Toate dorintele tuturor din pacate se pot realiza cu BANI deci unica mea dorinta e Atunci cand bag mana in buzunar sa scot ce suma de ban ivreau eu!

| Hibriiiid a răspuns:

Imi doresc sa pot sa ajung la o varsta si sa pot spune: Da frate, am avut pentru ce traii, mi-am crescut copii, mi-am indeplinit visurile, mi-am atins scopul, pot sa mor linistita! A ta?

| JustBelive a răspuns:

Pe locul intai, ca familia mea sa fie sanatoasa, si sa aiba tot ce-si doreste, apoi, celelalte daca nu se implinesc, nu e bai, dar asta...

| Lavy_5428 a răspuns:

Buna! Dorinta mea cea mai mare e sa scap odata de scoala asta oribila... A ta?

| cobi a răspuns:

Imi doresc sa fiu sanatostongue! si sa am sacu lui MOS CRACIUN! sau macar a lui MOS NICULAE

| DisforDeea a răspuns:

As vrea sa mananc orice, oricand si sa nu ma ingraslaughing)rolling on the floor)

| Maria_5356 a răspuns:

Hmmthinking mi-ar placea mult sa calatoresc in timp big grin sa schimb cursul istoriei. sau sa opresc timpul atunci cand am un examen laughing :*

| Kuzco a răspuns:

As vrea ca mama sa se faca bine happy

| pokemonfan2000 a răspuns:

Sa am un Nintendo wii...Ar fi nemaipomenit! day dreaming Dar e scump! crying

| asdfghjklo a răspuns:

Pai.sunt multe dar cea mai mare este sa ajung foarte buna la baschet si daca se poate sa ajung in NBA!:Xhappylaughing funda?laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca in vacanta mare ori in cea de craciunlaughingsa plec intr-o excursie in coreealove struck:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma plka baiatul pe care il plac... crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa imi dai mie fundita laughing

| TheRoxx a răspuns:

Sa Am planeta mearolling on the floor e cidat nurolling on the floor