| Axel_3487 a întrebat:

Salut.as vrea sa fac si eu niste cumparaturi de pe internet dar din China sau de unde cumpara cei de pe siteul okazii, produsele acelea gen : Husa silicon la 7 lei sau : Relax & Tone VAZUT LA TV! la numai 49.99 de lei. Sau gadgeturi chinezesti, ieftine cum ar fi tot felul de chestii USB interesante.

PE SCURT: De unde pot sa cumpar produse ieftine, chinezesti?

VA MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| robertpaul a răspuns:

Salut.Incearca sa-ti faci acount pe ebay.com sa poti gasi IEFTINE.Smecheria este,ca trebuie sa cumperi en-gross,adica mai multe sa-ti amortizezi investitia. Daca cumperi numai o HUSA spre exemplu, nu vei avea de castigat pentru ca trebuie sa platesti coletaria, din CHINA spre exemplu pentru a-ti ajunge acasa produsul.Pentru a-ti face acount pe ebay,DACA N-AI sau NU STII, ai nevoie de un cont PAYPAL si un card de credit, de unde sa-ti ia banii cand faci tranzacti.Mai sunt si tepari, dar trebuie sa fii atent la calificative-feedback.Eu ti-am sugerat un site, noroc.)))

3 răspunsuri:
| Axel_3487 explică:

Astea le stiam si eu, ma ajutase google. Dar Nu cred ca le convine sa ia de acolo si sa vanda pe okazii cu mai putin, nu? Sunt 3 euro husele spre exemplu, si nu cred ca le-ar conveni sa le dea in tara cu 9 lei.

Întrebări recente