| Cristian0884df11 a întrebat:

Salut as vrea sa gasesc un job sa am ceva bani in buzunar as vrea sa impart ziare de la profi sunt din Oradea si as vrea ceva informatii de la voi cat te plateste pasi pe care trebuie sa-i parcurgi FUNDA

Răspuns Câştigător
| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Nu cunosc exact ceea ce ceri tu ca si informatie.Dar tine cont de un lucrutongueentru un anume timp pierdut pentru a face o munca anume, in functie de ceea ce sti sa faci vei fi remunerat diferit de la caz la caz in functie de cerere si oferta. Poti distribuie ziare la profi pentru un beneficiu de x lei pe saptamana, sau poti face un beneficiu de 2 ori mai mare pe saptamana daca aloci acelasi timp si cam aceeasi munca daca faci cumparaturi pentru oamenii lipsiti de puteri fizice din imediata ta vecinatate.E doar un exemplu.