| Orton35 a întrebat:

As vrea sa pot sa lucrez si eu undeva sa castig niste bani am 16 ani si nu stiu unde dar daca imi spuneti va rog nu imi spuneti sa merg sa vand ziare sau sa impart ceva mersiiiiiiiiiiii.

1 răspuns:
| Mirela a răspuns:

Pai uite cum tot vine vara, incearca ca chelner[dar trebuie sa stai bine cu nervii :d ca ai sa dai peste niste clienti cu fite la care vrei sa le pui mancarea/bautura`n cap laughing]
sau.[dar e mai aiurea ca stai in soare] te duci undeva. unde poti imparti pliante big grin nu cred ca, castigi cine stie ce. dar e ban muncit de uwinking